Hakkımızda – Üçel Kuyumculuk

Hakkımızda

Üçel Kuyumculuk

Küçük yaşlardan itibaren Kapalıçarşı’da kuyumcu atölyelerinde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile kardeşler olarak sektöre kendi markamız ile devam etme kararı aldık. 1992  yılında üç kardeş olarak Muammer, Müşaver, ve Ahmet Çolak beraber Üçel Kuyumculuğun temellerini Üsküdar’da attık.

Kuyumculuk sektöründe güvenin ve müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunun her zaman bilincinde olduk. Siz değerli müşterilerimizin desteği ile 1994 yılında Üçel Kuyumculuk Ümraniye şubesini açarak artık İstanbul Anadolu yakasında sektörün öncüleri haline geldik. 2011 yılında Üsküdar’daki mağazamızı yeniledik.

Kuyumculuk mesleğini seviyoruz ve önemsiyoruz. İnsanın küçük yaşlardan itibaren gelecekteki mesleğiyle ilgili uğraş içinde olmasına önem veriyoruz. Nitekim çocuklarımızda bizim gibi küçük yaşlarında bu işe ilgi gösterip uğraş içinde oldular. Sektörümüze gelecek neslimizi miras bırakmak istiyoruz.

2013 yılında Üçel Kuyumculuk olarak Kadıköy’de üçüncü şubemizi açmanın mutluluğunu yaşadık. 2013 yılında  Ümraniye’deki mağazamızıda yeniledik. İşimizde daha iyi olabilmek ve siz değerli müşterilerimize daha hızlı ulaşabilmek ve daha iyi iletişim kurabilmek için çağımızın gereği sosyal medya ve internet sitesi adreslerimizde faaliyet göstermeye başladık.

Üçel Kuyumculuk olarak aile bireylerimiz ile birlikte hali hazırda bulunan Üsküdar, Ümraniye ve Kadıköy şubelerimizde hizmet vermeye devam ediyoruz…

“Kuyumculuk sektöründe güvenin ve müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunun her zaman bilincinde olduk. ”

Kuyumculuk ?

Altın ?

Doğada serbest halde bulunan, kolay işlenebilen, parlak sarı renkte, değerli bir elementtir. Günümüzde hem tüketim hem yatırım amacıyla talep edilen altın değerli bir madendir.

Altın alınmalı mı ?

Altın kesinlikle hiç umulmadık bir anda insanın ihtiyaçlarını karşılayabilecek en hızlı bir şekilde paraya çevrilebilecek yatırım aracıdır. Herkesin mutlaka kenarda biraz altını olmalı…

Telefonla Destek

Fiyat bilgisi ve sorunlarınız için İletişim bölümünden şubelerimizin telefon numaraları ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizim İşimiz?

En yeni modeller ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz şubelerimizde sizleri ağırlamak isteriz.

Görevimiz

Çok geniş ürün yelpazesine sahibiz ve her zaman daha fazlası için uğraşıyoruz. Her nevi ürünü şubelerimizde bulabilirsiniz. Sizin ve sevdiklerinizin mutluluğunu önemsiyoruz.

Tarihimiz

1992 yılında başladığımız bu serüvende hiç yorulmadan yolumuza devam ettik. Üsküdar’da başlayan bu serüvenimiz Ümraniye ve Kadıköy ile devam etti.