Menü
Sepetim

Hakkımızda

Çocuklu yaşlardan itibaren Kapalıçarşı’da kuyumcu atölyelerinde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimiyle kardeşler olarak sektöre kendi mağazamız ile devam etmenin vakti geldiğinin farkına vardık.  1992 yılında üç kardeş Muammer, Müşaver ve Ahmet Çolak beraber Üçel Kuyumculuğun temellerini Üsküdar’da attık.


Kuyumculuk sektöründe güvenin ve müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle 1994 yılında Üçel Kuyumculuk Ümraniye şubesini açarak artık İstanbul Anadolu yakasında sektörün öncüleri haline geldik.2011 yılında Üsküdar’daki 2013 yılında ise Ümraniye’deki mağazalarımızı yeniledik.


Kuyumculuk mesleğini seviyoruz ve insanın çocuklu yaşlardan beri gelecekteki mesleğiyle ilgili uğraş içinde olmasına önem veriyoruz.Nitekim çocuklarımızda bizim gibi çocuk yaşlarında bu işe koyuldular.Sektörümüze gelecek neslimizi miras bırakmak istiyoruz.


2013 yılında Üçel Kuyumculuk olarak Kadıköy’de üçüncü şubemizi açmanın mutluluğunu yaşadık.İşimizde daha iyi olabilmek siz değerli müşterilerimize daha hızlı ulaşabilmek daha iyi iletişim kurabilmek için çağımızın gereği sosyal medya ve internet sitesi adresimizde hizmet vermeye başladık.


Üçel Kuyumculuk olarak hali hazırda Üsküdar, Ümraniye ve Kadıköy’de hizmet vermeye devam ediyoruz...


Ana Sayfa